"Jak pozyskiwać klientów, budować swoją markę i sprzedawać w zgodzie ze sobą w social mediach?"

Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie. Masz wiedzę, doświadczenie i mocne przekonanie, że możesz pomagać innym.

Czujesz jednak wewnętrzny zgrzyt, gdy masz sprzedawać, pisać w social mediach o swoich produktach lub usługach, bo nie chcesz mieć poczucia, że coś komuś wciskasz - to nie jest zgodne z Tobą?
Masz dość frustracji i tego piekącego uczucia, że przekraczasz własne granice. Wierzysz, że przyciągamy do siebie właściwych ludzi, klientów. Ja też! Tylko, że samymi afirmacjami, manifestowaniem niewiele się zadzieje. Wszechświat kocha nasz ruch! I w tym będzie nas wspierać.

Spójrzmy jednak prawdzie w oczy – świadomych klientów, gotowych na współpracę w ramach coachingu, mentoringu, pracę z energią, przekonaniami czy emocjami jest niewielu. Próbując zwrócić ich uwagę, konkurujesz z innymi osobami oferującymi podobne usługi / produkty.

 

Nie wystarczy więc napisać, powiedzieć w social mediach: “oto ja i mój produkt – kupujcie” 🙂 Ludzie są zmęczeni takimi treściami w internecie. Nie chcą czytać o Tobie. Oni chcą czytać o SOBIE.

 

Po drodze spotkałeś kilku guru, gwiazd od budowania marki osobistej, którzy mówili, że jak nie masz 20 tyś obserwatorów to w ogóle nie zaczynaj…

To może wkurzać… Oni jednak budowali swoją pozycję, społeczność przez lata, a Ty jesteś na początku i nie chcesz być gwiazdą internetu ale po prostu godnie zarabiać na utrzymanie swojej rodziny.

Czujesz, że dochodzisz do ściany i zastanawiasz się nawet czy nie wrócić na etat?
Tylko jak przyznać się przed sobą i przed najbliższymi, że to porażka…

Jeśli podobne myśli pojawiły się i w Twojej głowie, to możesz dalej przeklinać cały ten internet i tu już przestać czytać. ALE, ALE – jeśli jednak chcesz coś zmienić, ale do tej pory nie wiedziałaś jak, to jesteś w dobrym miejscu.

Doskonale rozumiem Twoją frustrację z prowadzenia swoich firmowych social mediów, bo możesz mieć wrażenie, że

A klientów brak.
Prawda jednak jest taka, że:

Lajkami rachunków nie opłacisz.

Nie obwiniaj się – w social mediach jest mnóstwo ludzi, którzy potrzebują Twoich usług / produktów, Twojego wsparcia. W dzisiejszym natłoku informacji bardzo trudno jest złapać uwagę klienta.

Potrzebujesz wiedzieć jak to zrobić: skutecznie, w zgodzie ze sobą i bez dodatkowych inwestycji.

Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie; poświęcasz czas na prowadzenie swoich social mediów, budowanie swojej marki czyli robisz właściwe rzeczy!

Potrzebujesz jeszcze tylko nadania tym działaniom właściwego kierunku. Takiego, który będzie prowadził Cię do pozyskiwania klientów, zgodnie ze sobą i wspierany dobrą energią.

Jeśli do tej pory Twoje działania można porównać do sytuacji, gdy puszczasz do kogoś oko w ciemności 🙂
to teraz dowiesz się jak zapalić światło i pozwolisz, by Ci do których puszczasz oko, dostrzegli Cię.

Gdy poznałam tę metodę, uważałam że nie potrafię pisać na tyle dobrze, by opublikować to w internecie. 2 miesiące później zaczęli się pojawiać nowi klienci z tego mojego pisania i tak jest do dziś.

Rozwiązaniem jest tu moja metoda PRIO K – polegająca na tym, że to klienta stawiasz za swój priorytet zamiast ciągle mówić tylko o sobie, swoich usługach, produktach czy nowościach.

To metoda, dzięki której:

To metoda dla tych, którzy wiedzą, że reputacji eksperta / ekspertki nie kupi się za pieniądze.

Albo Małgosia, która już po kilku miesiącach zdobyła nowe zlecenia i klientów na swoje usługi. Bez trudu sprzedała szkolenie bez wydawania ani 1 złotówki na reklamę! A dodatkowo:

Sama korzystam z tej formuły i regularnie, w każdym miesiącu pozyskuję nowych klientów na moje usługi.

Początki jednak nie były kolorowe. Po odejściu z etatu i założeniu firmy nie miałam budżetu na reklamy. Miałam natomiast wiedzę i przekonanie, że mogę pomóc właścicielom małych firm prowadzić skuteczne działania marketingowe.
To jednak nie wystarczyło 🙁 Pisałam posty, których nikt nie czytał, nikt na nie nie reagował.
Dopiero po jakimś czasie poznałam metodę, którą uzupełniłam o swoją wiedzę marketingową. Od tej pory nie gonię za lajkami. Czuję natomiast, że dzielę się wartością, którą moi klienci cenią i chętnie kupują, a ja buduję świadomie swoją markę osobistą.

Formuła, którą tu opisuję i stosuję składa się z kilku elementów, które występują po sobie w odpowiedniej kolejności. Tworzą w ten sposób schemat przekazu, który nasz mózg zna i baaardzo lubi.

Gdy zaczynasz wykorzystywać ten schemat w swoich publikacjach / postach, sprawiasz, że potencjalny klient przestaje scrollować i zaczyna czytać. Bo od razu wie, że to o nim.

Oto, co dostaniesz:

Kluczem do sukcesu jest tu systematyczność.

Ty przecież i tak prowadzisz swoje social media – Teraz będziesz to po prostu robić wg jasnej formuły, mając cel i plan.

Podczas kursu dowiesz się:

Co znajdziesz w kursie?

Moduł 1
Po co Ci social media?

Dowiesz się:
na czym się skupić, by social media nie były stratą czasu, a przynosiły Ci klientów.
Jak określić swoje cele.
Pokażę Ci również dlaczego nie działa to, co robi większość.

Moduł 2
Kto jest Twoim klientem?

Doprecyzujemy pojęcie idealnego klienta, persony zakupowej czyli osoby, która ma od Ciebie coś kupić. Zobaczysz jak możesz trafić do grupy klientów, którzy przyniosą Ci najwięcej pieniędzy, a Twoja konkurencja najprawdopodobniej ich nie zauważa.

Moduł 3
Jak pisać posty, by chcieli czytać i kupować?

Po kolei omówię z czego składa się dobry, skuteczny przekaz. Dowiesz się dlaczego akurat taka kolejność i jaką rolę pełnią poszczególne części. Wyjaśnię elementy składowe formuły i odkryję dlaczego jest taka skuteczna. Jestem pewna, że tu będziesz miał moment “AHA!”

Moduł 4
Przykłady, których możesz użyć od zaraz

Wyjaśnię na konkretnych przykładach: jak przyciągnąć uwagę odpowiednich ludzi; jak sprawić, by ktoś przestał scrollować i zaczął czytać Twoje treści. Otrzymasz szablon do pobrania.

Jeśli obecnie jesteś pełna wątpliwości jak podejść do social mediów, jak zacząć pozyskiwać stamtąd klientów bez inwestowania ani złotówki, to po przejściu tego kursu:

Bonusy

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

gdzie tworzy się społeczność przedsiębiorców - ludzi podobnych do Ciebie, gdzie każdy pracuje nad tym samym. Dzięki temu masz grupę ludzi, którzy nawzajem się motywują; możesz zadać każde pytanie związane z kursem i z pewnością otrzymasz odpowiedź.

(WARTOŚĆ 120 PLN)

Konsultacje mailowe

w których poprawię Twoje 2 publikacje / posty stworzone wg metody z kursu. Masz więc gwarancję, że zaczniesz właściwie, zyskasz pewność, że prawidłowo zastosujesz wskazówki z kursu w praktyce.

(WARTOŚĆ 500 PLN)

Lekcja jak ZŁOTO

zbiór praktycznych wskazówek z 1,5 roku stosowania tej metody, o których sama chciałabym wiedzieć na początku. Dowiesz się tutaj skąd wziąć zdjęcia, grafiki do postów; jak reagować na negatywne komentarze; jakich tematów lepiej nie poruszać, by unikać wpadek wizerunkowych; jak zapraszać nowe kontakty do sieci; czy ludzie wiedzą czym się zajmujesz, co mogą od Ciebie kupić?

( WARTOŚĆ 250 PLN)

Podsumowując

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do całości kursu na platformie

WARTOŚĆ 479 PLN

  • BONUS 1: Dostęp do społeczności przedsiębiorców w prywatnej grupie na FB

WARTOŚĆ 120 PLN

  • BONUS 2: Dwie konsultacje mailowe, byś miał pewność, że właściwie zastosujesz nowe informacje w praktyce

WARTOŚĆ 500 PLN

  • BONUS 3: Lekcja ZŁOTO – Praktyczne podpowiedzi i wskazówki, co pozwoli Ci uczyć się na moich błędach

WARTOŚĆ 250 PLN

Zero ryzyka – masz gwarancję satysfakcji na 30 dni

Wartość całego pakietu: kurs wraz z bonusami: 1349 PLN

Tylko teraz 47 PLN

EKSTRA

Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy

Jestem pewna tego, co sprzedaję, wiem jaką wartość Ci daję, bo sama korzystam z sukcesami z tej metody. Dostajesz więc coś, co w praktyce przetestowałam na sobie i wiem, że działa. Potraktuj to jak jazdę próbną.

Dlatego daję Ci aż 30 dni na zwrot pieniędzy. Nic nie ryzykujesz, prawda? 

Uważasz, że to uczciwe? 

Nazywam się Beata Kocięba

Po 14 latach pracy w marketingu postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, by uczyć właścicieli nieDużych firm, jak robić duży marketing bez wielkiego budżetu – tak, by lepiej zrozumieć potrzeby klientów i wyróżnić się wśród konkurencji (czymś więcej niż ceną!). Pokazuję, jak krok po kroku budować przewagę marki, wykorzystując sposoby największych graczy na rynku.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dane dostępowe dostajesz natychmiast po dokonaniu płatności. Materiały znajdują się na platformie kursowej.

Czy to zadziała w mojej branży?

Jeśli tylko jesteś specjalistką w swojej dziedzinie i masz świadomość, że budowanie marki osobistej i obecność w social mediach to obecnie konieczność - to zadziała. Pamiętaj również, że otrzymujesz w bonusie 2 konsultacje mailowe, więc działania w social mediach zaczniesz pod moim okiem - nie zostajesz sama.

Jestem początkująca - czy dam sobie z tym radę?

Ten kurs jest stworzony dla osób początkujących, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i nie wiedzą jak dotrzeć do klientów, bez wydawania pieniędzy na reklamy. Przeprowadzę Cię przez pojęcie klienta - persony zakupowej, pokażę jak podchodzić do social mediów, by nie tracić tu czasu; jak pisać, co pisać w postach by przyciągać klienta, budować swoją markę osobistą. Do tego garść praktycznych wskazówek, które zaoszczędzą Ci czas i pozwolą uniknąć wpadek wizerunkowych.

Mogę dostać fakturę?

Tak. Wystarczy, że podczas zakupu zaznaczysz chęć jej otrzymania i podasz dane do faktury, zostanie Ci przesłana na adres e-mail.

Podsumowując

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do całości kursu na platformie

WARTOŚĆ 479 PLN

  • BONUS 1: Dostęp do społeczności przedsiębiorców w prywatnej grupie na FB

WARTOŚĆ 120 PLN

  • BONUS 2: Dwie konsultacje mailowe, byś miał pewność, że właściwie zastosujesz nowe informacje w praktyce

WARTOŚĆ 500 PLN

  • BONUS 3: Lekcja ZŁOTO – Praktyczne podpowiedzi i wskazówki, co pozwoli Ci uczyć się na moich błędach

WARTOŚĆ 250 PLN

Zero ryzyka – masz gwarancję satysfakcji na 30 dni

Wartość całego pakietu: kurs wraz z bonusami: 1349 PLN

Tylko teraz 47 PLN